Výsledky zkoušek

KZV CACT, res.CACT Vážany nad Litavou 28.9.2020

Rozhodčí: Přemysl Bouška (vrchní), Miloslava Šišková, Arnošt Drmola
Rob Roy Gessa D´aran Dalibor Šprňa I.c 172b CACT
Life of the Party Haradwater Vlasta Hartmanová I.c 172b res.CACT
Kantai Black Petrs Jíří Horák I.c 156b
Damien Orange Star Soňa Blažková II.c 129b
Lavazza Schönez Zoja Schönigerová II.c 116b
Romeo z Vejminku Daniela Žídková III.c 102b
Gabi Blatov Junior Andrea Pašková neobstála

KZV(CACT) MS Vážany nad Litavou 1.5.2019

Rozhodčí: Šlachta Jan, Šišková Miloslava, Horák Jiří (vrchní)
Ylke Brakemon Vůdce: Kurczová Magda I.cena, 188 b. CACT
Billiea Jean Inmensa belleza Vůdce: Wozniaková Lucie I.cena, 152 b. r.CACT
Sailor Black Petrs Vůdce: Machková Andrea I.cena, 145 b.
Delicate Rose Inmensa belleza Vůdce: Dolinkova Jana I.cena, 105 b.

KZV(CACT) MS Vážany nad Litavou 1.5.2017

Rozhodčí: Šlachta Jan (vrchní), Šišková Miloslava, Hartmannová Vlasta
Xantha Black Petrs Vůdce: Macková Jindra I.cena, 188 b. CACT
Ylke Brakemon Vůdce: Kuruczová Magda I.cena, 152 b. r.CACT
Carroline Certe Comitia Vůdce: Walicová Darina I.cena, 145 b.
Brave heart Inmensa belleza Vůdce: Blahová Monika I.cena, 140 b.
Cora z Dřínového kopce Vůdce: Valena Vladimír I.cena, 131 b.
Timmy Moravia Mystery Vůdce: Hajdušíková Eva II.cena, 116 b.
Nickel And Dimes Sunny Afternoon Vůdce: Studeník Petr II.cena, 114 b.
As Noble Black Touch Siluet Regreway Vůdce: Ing.Chocholáčová Neobstál

KZV(CACT) MS Vážany nad Litavou 24.4.2016

Rozhodčí: Hartmannová Vlasta (vrchní), Šišková Miloslava, Šlachta Jan
Celleste Victorie Oreaster Vůdce: Podrazilová Marcela, Mgr I.cena, 188 b. CACT
Aiwin Inmensa belleza Vůdce: Blahová Monika I.cena, 184 b. r.CACT
Unique Sarah Black Petrs Vůdce: Ostrý Josef I.cena, 156 b.
Arwen z Bojiště tří císařů Vůdce: Labíková Lucie,Mgr I.cena, 156 b.
Cathelyn Victorie Oreaster Vůdce: Podrazilová Marcela, Mgr I.cena, 147 b.
Issa od Bukové studánky Vůdce: Pastoreková Marcela Vůdce odstoupil
Crazy Star Oreaster Vůdce: Podrazil David Vůdce odstoupil

ZV(CACT) MS Vážany nad Litavou 1.5.2015

Rozhodčí: Hartmannová Vlasta(vrchní), Ing.Vodáková Pospíšilová Dana, Šišková Miloslava
Anny z Dřínového kopce Vůdce: Sedlák Aleš I.cena, 188 b. CACT
Haidi pod Ořechem Vůdce: Gregor Vlastimil I.cena, 188 b. r.CACT
Sunflower Black Petrs Vůdce: Macková Jindra I.cena, 183 b.
Coco Sweet Kokrus Vůdce: Režná Hana I.cena, 165 b.
Carissa Eburon Mystery Vůdce: Kuběnová Jarmila II.cena, 129 b.
Aira Eburon Mystery Vůdce: Kuběnová Jarmila II.cena, 114 b.
Lexus od Bukové studánky Vůdce: Maršík Václav III.cena, 142 b.(voda 1)
Wanessa z Hořenuše Vůdce: Šprňová Vlastimila III.cena, 127 b.(voda 1)

ZV(CACT) MS Vážany nad Litavou 8.5.2014

ZV(CACT) MS Vážany nad Litavou 8.5.2014
Egon z Borové samoty Vůdce: Marková Sylva,PhD I.cena, 186 b.
Grace z Chlumeckého zátiší Vůdce: Schovaancová Dagmar II.cena, 149 b.
Frappe Schönez Vůdce: Schönigerová Zoja III.cena, 132 b.

KPZ CACT 21.9.2013 MS Vážany nad Litavou

Rozhodčí: Kříž Milan(vrchní), Jindřichovská Jarmila, Šlachta Jan
Ymany Marcato Line Vůdce: Podrazil David I.cena, 252 b.
Xera z Březnického balkánu Vůdce: Petráň Martin I.cena, 246 b.
Cerruti Schönez Vůdce: Schönigerová Zoja II.cena, 227 b.
Charron Black Petrs Vůdce: Horák Jiří II.cena, 215 b.
Hanka z Vejminku Vůdce: Vebrová Kateřina kachna
Filestea ze Země Pipikel Vůdce: Sedlák Aleš vlečka

KZV(CACT) 8.5.2013 MS Vážany nad Litavou

Rozhodčí: Bouška Přemysl(vrchní), Matula Radovan, Šlachta Jan
Jenny z Chalupecké louky Vůdce: Milík Josef, Kolín I.cena, 186 b.
Janik Black Petrs Vůdce: Studeník Petr, Holasice I.cena, 181 b.
Agnes Andraste Vůdce: Najmanová Iva, Kolín I.cena, 181 b.
Lindridge Icon Vůdce: Studeník Petr, Holasice II.cena, 176 b.
Adele Andraste Vůdce: Pospíchalová Michaela, Hlinsko II.cena, 176 b.
Rihana z Chalupecké louky Vůdce: Kubíková Milada, Bohutín III.cena, 156 b.
Erik Pod Ořechem Vůdce: Gregor Vlastimil, Říčany III.cena, 153 b.
Allerts Hertog Vůdce: Hartmannová Vlasta, Brno III.cena, 152 b.

BZ (CACT() 6.10.2012 MS Neslovice

Rozhodčí: ing.Ivo Klouda - hlavní rozhodčí, ing.Jarmila Jindřichovská a Radovan Matula
Cathy z Chlumeckého zátiší Vůdce: Králová Martina I.cena, 124 b.
Athos z Remízky Vůdce: Dostálová Radka I.cena, 114 b.
Darka z Chlumeckého zátiší Vůdce: Králová Martina I.cena, 102 b.
Molkara Exige Vůdce: Zemanová Alexandra III.cena, 78 b.
Charlotte Dermott Vůdce: Zemanová Alexandra III.cena, 65 b.
Bessy pod Ořechem Vůdce: Gregor Vlastimil Obstál

ZV 1.5.2012 MS Vážany nad Litavou

Rozhodčí: Bouška Přemysl(vrchní), Hartmannová Vlasta, Šlachta Jan
Filestea ze Země pipikel Vůdce: Sedlák Aleš I.cena, 194 b.
Charron Black Petrs Vůdce: Horák Jiří II.cena, 176 b.
Lindridge Icon Vůdce: Petr Studeník II.cena, 172 b.
Alizé Schönez Vůdce: Schönigerová Zoja III.cena, 162 b.
Intruz Eluda Vůdce: Gregor Vlastimil III.cena, 160 b.
Blue Bender Black Petrs Vůdce: Rájová darina III.cena, 121 b.